Konkurs #EUinmyregion2019

14.05.2019

Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą historię, prezentującą projekty finansowane ze środków w UE w Twojej okolicy. Organizatorem konkursu jest Komisja Europejska.

Historia musi dotyczyć projektu lub programu realizowanego przy wsparciu funduszy UE. Historię można przedstawić w różnej formie: zdjęcie, filmik wideo, post na blogu, nagranie audio, posty w mediach społecznościowych, w formacie Canvas, na Twitterze itp. Historia musi być na stałe udostępniona publicznie.

Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie, wysyłając wiadomość e-mail z linkiem do opublikowanej historii na adres info@euinmyregion.eu.

Uczestnicy muszą wybrać jedną z dwóch kategorii: „citizens” (obywatele) i „experts” (eksperci). Wybraną kategorię należy podać w temacie wiadomości po tekście: „EUinMyRegion Storytelling”. „Ekspert” to osoba pracująca dla beneficjentów funduszy unijnych, instytucji zarządzającej, instytucji pośredniczącej lub wspólnego sekretariatu technicznego.

Prace można zgłaszać do 18 sierpnia 2019 roku.

Troje zwycięzców z kategorii „citizens” (obywatele) zostanie zaproszonych do udziału w dwutygodniowym specjalnym programie kompleksowych warsztatów z zakresu komunikacji w UE. Będzie on okazją do zapoznania się z pracą działu komunikacji w instytucji UE, w agencji PR oraz w brukselskiej redakcji prasowej. Warsztaty odbędą się w dniach od 29 września do 13 października w Brukseli.

Troje zwycięzców z kategorii „experts” (eksperci) zostanie zaproszonych do udziału w specjalnym, zaawansowanym kursie szkoleniowym z zakresu komunikacji, który odbędzie się w dniach 5–7 października w Brukseli.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie Komisji Europejskiej.

Poleć innym: