Masterpress weźmie udział w targach FachPack 2018

10.08.2018

Dofinansowanie w wysokości prawie 100 tys. zł pozwoli firmie na zaprezentowanie się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży opakowań w Europie.

Wczoraj (9.08) została podpisana umowa o dofinansowanie. Masterpress pod hasłem „Back to nature” będzie promować nowatorskie rozwiązania w zakresie zadruku etykiet typu shrink sleeve, które umożliwiają dostosowanie opakowań do nieregularnych kształtów, a także mogą imitować wzory wody czy piasku. Firma chce też zaprezentować nowe rozwiązania z zakresu maszyn do aplikacji i obkurczania etykiet shrink sleeve. Udział w targach ma pomóc w nawiązaniu nowych relacji handlowych m.in. z podmiotami z Niemiec, Francji, Włoch, Węgier, Ukrainy i Białorusi oraz zwiększyć sprzedaż eksportową.

Targi Fach Pack w Norymberdze to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Wystawcami są podmioty reprezentujące sektory: papierniczy i drukarski, maszynowy, przetwarzania plastiku, logistyki pakowania, farmaceutyczny, kurierski, sprzedaży detalicznej, chemiczny, motoryzacyjny, spożywczy, tytoniowy, napojów.

 

Poleć innym: