Podlascy przedsiębiorcy pojadą na targi

27.06.2018

Za prawie 100 tys. zł dotacji, firma Bodex Group weźmie udział w targach WORLDFOOD w Moskwie oraz PRODEXPO 2018 w Mińsku. Będzie tam promować mrożone owoce i warzywa oraz mieszanki owocowe i warzywne. Z kolei Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju za 106 tys. zł dofinansowania ma zamiar promować firmy zrzeszone w Klastrze Obróbki Metali na targach ITM Subcontracting Poznań 2018. Weźmie w nich udział aż 10 przedsiębiorstw, które chcą nawiązać nowe kontakty handlowe na rynkach: niemieckim, rumuńskim, szwajcarskim, czeskim, holenderskim i francuskim.

Spółka Masterpress chce wziąć udział w międzynarodowych targach FachPack 2018 w Norymberdze. To obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w sektorze opakowań w Europie. Dzięki wsparciu w wysokości 98,5 tys. zł z RPO, firma będzie promować nowatorskie rozwiązania w zakresie druku etykiet typu shrink sleeve. Uczestnictwo w FachPack 2018 ma na celu nawiązanie nowych relacji handlowych z podmiotami z Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Szwajcarii, Węgier, Ukrainy i Białorusi.

Firma Salag (92,2 tys. dotacji) zamierza uczestniczyć w targach handlowych związanych z wykończeniem wnętrz BIG5 w Dubaju. Zaprezentuje tam innowacyjne deski tarasowe oraz listwy przypodłogowe, wykorzystujące system montażu be użycia narzędzi. Spółka Salag liczy na nawiązanie nowych kontraktów handlowych.

Przedstawiciele firmy Techmot wezmą udział w targach Automechanika, organizowanych w Niemczech. Zaprezentują tam innowacyjne usługi i produkty własnej marki THM. Udział w tym wydarzeniu ma pomóc w poszerzeniu rynków zbytu i zwiększeniu sprzedaży eksportowej przedsiębiorstwa. Firma otrzyma na ten cel 72,8 tys. dotacji.

 

 

 

Poleć innym: