Szkolenia dotyczące standardów dostępności w projektach RPOWP

07.01.2019

Starasz się o dofinansowanie projektu lub pracujesz w instytucji, która korzysta ze środków Funduszy Europejskich? Czy już wiesz, że wszystko, co powstaje ze środków unijnych musi być dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, tak aby mogły one w pełni korzystać z unijnej pomocy?

Dowiedz się, jakie obowiązki musisz spełnić, składając wniosek i realizując projekt, aby był w pełni dostępny i aby z jego efektów mogli korzystać wszyscy.

IZ RPOWP oraz Spółdzielnia Socjalna FADO zaprasza na spotkania informacyjne i warsztatowe w zakresie standardów dostępności w polityce spójności 2014-2020 w projektach dofinansowanych z RPOWP:

Podczas spotkań zostaną przedstawione praktyczne stosowania standardów dostępności w inwestycjach realizowanych w ramach RPOWP. Zachęcamy do przysyłania ewentualnych pytań lub założeń projektów do ewentualnej weryfikacji. Przyczyni się do praktycznego charakteru spotkania oraz pomoże Państwu w efektywnej realizacji zasady dostępności w projektach. Pytania można wysyłać na adres iwona.dzieminska@wrotapodlasia.pl.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 85 66 54 944.

Spotkania organizowane są na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Wykonawcą usługi jest Konsorcjum: Spółdzielnia Socjalna FADO i spółka Utilita.

 

 Grafika rysunkowa przedstawiająca kilkoro ludzi, w tym dzieci, osoby z różnymi niepełnosprawnościami i osoby starsze. Grafikę uzupełnia napis: Fundusze Europejskie bez barier; Usprawnienia dla osób z niepełnosprawnością.

Poleć innym: