Szkolenie z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego

18.09.2017

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu poświęconym tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem szkoleń jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) przede wszystkim osobom, które nie posiadają lub posiadają znikome doświadczenie w obszarze realizacji przedsięwzięć PPP.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego i jednostek podległych zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu PPP, w tym w szczególności decydentów, osób zajmujących się inwestycjami, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi czy też obsługą prawną.

Szkolenie odbędzie się w dniach 25-26 września 2017 r. w Białymstoku. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie: www.ppp.gov.pl/projekt-rozwoju-PPP/Strony/Szkoleniaiwarsztaty.aspx.

Agenda spotkania (PDF 657 kB)

Poleć innym: