Szukasz partnera do projektu badawczego? Zgłoś się na konferencję

09.01.2018

Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event” to konferencja, która odbędzie się 15. i 16. marca w Düsseldorfie. Poprzednia edycja zgromadziła 360 uczestników. Tegoroczna będzie poświęcona poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Na zjeździe spotkają się badacze i firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii/materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu. Na sesjach głównych będą prezentowane udane projekty i już zakończone, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

Osoby, które chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. "Call for Presentations" do 20 lutego. Prelegenci, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą mieli zapewniony bezpłatny udział w konferencji. Opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosić 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

Rejestracja trwa do 7 marca 2018 r.

Szczegóły na temat konferencji dostępne są na stronie: www.zenit.de/networking2018

 

 

Poleć innym: