Przyzakładowy żłobek w DANWOOD S.A.

Tytuł projektu: Utworzenie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w Żłobku "Maluszek"
Beneficjent: DANWOOD SPÓŁKA AKCYJNA
Wartość projektu: 1 006 443,63 zł
Dofinansowanie z UE: 848 038,49 zł

 

Firma Danwood S.A. stworzyła przyzakładowy żłobek. Dotacja została przeznaczona na doposażenie placówki, budowę placu zabaw oraz stworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3. Żłobek zapewnia profesjonalną opiekę i edukację dla 24 dzieci pracowników firmy.

 

Wyposażenie wnętrza żłobka – stoliki i sala zabaw
Fot. DANWOOD S.A.

 

Wyposażenie żłobka i plac zabaw zostały wykonane zgodnie z z zasadami uniwersalnego projektowania. Maluszki mogą korzystać z przestronnej i atrakcyjnej sali zabaw, kuchni, toaletą, w tym także toaletą dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żłobek mieści się w białostockiej siedzibie firmy Danwood S.A. przy ulicy Ciołkowskiego.

 

Budynek firmy Danwood z wejściem do żłobka
Fot. DANWOOD S.A.

 

Widok z góry na plac zabaw przy żłobku, kolorowe przyrządy
Fot. DANWOOD S.A.

 

Dzięki tej inwestycji firma chce ułatwić swoim pracownikom pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem dzieci, stworzyć dogodne warunki do aktywności zawodowej i równowagi z życiem rodzinnym.

Utworzenie żłobka to nie jedyna inwestycja dofinansowana ze środków Programu Regionalnego. Firma DANWOOD skorzystała także z możliwości instalacji urządzeń do wytwarzania energii elektrycznej i energii cieplnej z odnawialnych źródeł. Firma korzysta z OZE na potrzeby własne, a urządzenia fotowoltaiczne zamontowane są w dwóch lokalizacjach: Bielsku Podlaskim i Białymstoku.

 

Kolorowy domek z zabawkami zręcznościowymi na placu zabaw przy żłobku
Fot. DANWOOD S.A.

 

Danwood S.A. jest jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. W okresie ponad 20 lat działalności przekazała klientom ponad 8,3 tys. domów.

 

Wyposażenie Łazienka w żłobku
Fot. DANWOOD S.A.

 

Wnętrze żłobka – tablice do malowania kredą w kształcie domków
Fot. DANWOOD S.A.

 

Poleć innym: