Spotkanie informacyjne pt.: "Dotacje na założenie działalności gospodarczej - Przedsiębiorca z POWER-em"

17.09.2021

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na bezpłatne spotkanie online pt.: „Dotacje na założenie działalności gospodarczej - Przedsiębiorca z POWER-em”. Spotkanie odbędzie się w dniu 01.10.2021r. w godzinach od 10:00 do 11:00.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na górze strony do 29 września 2021 r. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Spotkanie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS). Aby spotkanie przebiegło sprawnie prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).

Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom prześlemy uczestnikom w osobnej wiadomości w dniu 30 września 2021 r. 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia dotyczące naboru do projektu „Przedsiębiorca z  POWER-em” z działania 1.2.1 PO WER.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do osób fizycznych w wieku 18 - 29 lat z powiatu białostockiego i sokólskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na założenie działalaności gospodarczej.

Program webinarium

  • 10:00 – 10:05 Przywitanie uczestników. Omówienie technicznych aspektów webinarium;
  • 10:05 – 10:10 Wprowadzenie w tematykę spotkania. Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10.10 – 11.00 Omówienie dokumentacji projektu, założeń, grupy docelowej, terminów itp.;
  • 11:00 Zakończenie webinarium.

 

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

tel. 801 308 013
e-mail: gpi@wrotapodlasia.pl

Poleć innym: