Spotkanie informacyjne w Siemiatyczach dot. uzyskania wsparcia z funduszy europejskich na rozwój firmy

20.05.2019

Szanowini Państwo, spotkanie zostało odwołane.

Przedsiębiorco! Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną ? Poprawić efektywność energetyczną budynku?,

Informacja o spotkaniu

zapraszamy na spotkanie zorganizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy współudziale Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Urzędu Miasta w Siemiatyczach.

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2019 r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siemiatyczach, ul. Główna 23 A, sala konferencyjna.

Podczas spotkania ekspert opowie o samym procesie uzyskania wsparcia. Dowiesz się, jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dzięki unijnemu wsparcie na termomodernizację możesz sfinansować modernizację obiektu, wymienić instalacje grzewcze na nowsze, wymienić stolarkę okienną i drzwiową, czy oświetlenie na energooszczędne. Ale to nie wszystko! O tym i pozostałych celach do sfinansowania dowiesz się na naszym spotkaniu.

Dla kogo

Spotkanie jest skierowane do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką termomodernizacji i finansowania inwestycji z Funduszy Europejskich.

Program spotkania

10.00 - 10.15              Rejestracja uczestników

10.15 - 10.30              Wprowadzenie do spotkania, omówienie zakresu działalności sieci PIFE

10.30 - 12.30

  • wsparcia dla przedsiębiorców na termomodernizację budynków przedsiębiorstw,
  • wsparcie na odnawialne źródła energii,
  • pozostałe możliwości wsparcia przedsiębiorstw,
  • sesja pytań i odpowiedzi

w czasie spotkania od godz. 11.00 - 11.15 przerwa

Zgłoszenie na spotkanie

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na górze strony ("Weź udział") do 05.06.2019 r. do godz. 15:00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: magdalena.sienkiewicz@wrotapodlasia.pl  lub telefonicznie pod nr 85 66 54 599. Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Dostępność budynku

Parking bezpłatny, w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Wejście do budynku z podjazdem, wewnątrz budynku podjazdy. Toalety przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

 

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
ul. Poleska 89,
15-874 Białystok,
Tel.: 0 8013 0 8013 

Poleć innym: