Suwałki zapraszają na webinarium pt. „Załóż spółdzielnię socjalną i skorzystaj ze wsparcia Funduszy Europejskich”,

29.04.2021

Informacje o spotkaniu online

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Suwałkach zaprasza na bezpłatne webinarium „Załóż spółdzielnię socjalną i skorzystaj ze wsparcia Funduszy Europejskich”, które odbędzie się w czwartek 13 maja 2021 r. o godz. 10.00.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@ares.suwalki.pl do 12 maja 2021r.do godz. 12.00

 

Spotkanie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS).

Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań zostanie przesłany mailem, najpóźniej w dniu wydarzenia (13 maja 2021 r.)

 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do zainteresowanych pozyskaniem Funduszy Europejskich na założenie spółdzielni socjalnej oraz skorzystaniem z innych forma wsparcia oferowanych przez Ośrodek Ekonomii Społecznej, tj: osób fizycznych, przedsiębiorstw społecznych w tym spółdzielni socjalnych, podmiotów organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz ośrodków pomocy społecznej z województwa podlaskiego.

Program spotkania

10:00 – 10:10

  • Przywitanie uczestników. Wprowadzenie w tematykę webinarium
  • Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10:10– 10:40

  • Przedstawienie oferty Ośrodka Ekonomii Społecznej w Suwałkach w zakresie spółdzielni socjalnych oraz innych form wsparcia

10:40

  • Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Suwałkach
ul. Osiedle II 6A,
16-400 Suwałki
tel. 87 563 02 19, -211, -276

Poleć innym: