Szkolenie dot. udzielania zamówień przez beneficjentów niezobowiązanych do stosowania ustawy PZP - baza konkurencyjności w Łomży

27.11.2019

Prezentacja ze szkolenia

Informacja o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w zaprasza na szkolenie pt.: Udzielanie zamówień przez beneficjentów niezobowiazanych do stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych - baza konkurencyjnościw Łomży.

Program szkolenia (PDF 67 kB)

Szkolenie będzie dotyczyło udzielania zamówień przy realizacji projektów dofinanowanychz funduszy europejskich przez beneficjentów, którzy nie są zobowiązani do stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 11 grudnia 2019 r. (środa) w godz. 9.00 - 14.00 w sali szkoleniowej Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łomży ul. M. C. Skłodowskiej 1, 18-400 Łomża

Dla kogo

Szkolenie przeznaczone jest dla beneficjentów realizujących projekty dofinanowane z FE niezobowiąznych do stosowania ustawy PZP.

Zgłoszenie na szkolenie

Rekrutacja na szkolenie trwa do 9 grudnia 2019 r. do godz. 15.00.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na górze strony ("Weź udział").

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: magdalena.sienkiewicz@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 599. Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Organizator szkolenia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskie w Białymstoku
ul.Poleska 89, 15-874 Białystok
Infolinia: 8013 0 8013

 

Poleć innym: