Dwudniowe szkolenie online dotyczące ustawy Prawo zamówień publicznych

11.05.2021

18.05.2021

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, ze względu na wyczerpanie limitu miejsc. Kolejne edycje szkolenia odbędą się w czerwcu br.

Informacja o szkoleniu

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu dotyczącym ustawy Prawo zamówień publicznych, w kontekście realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Szkolenie odbędzie się w dniach 26 - 27 maja 2021 roku (środa, czwartek) w godz. 9.00 – 15:00

Program szkolenia (PDF 129 kB)

Szkolenie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Aby szkolenie przebiegło sprawnie prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings). Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją instalacji i korzystania z Zoom (PDF 617 kB).

Link do wydarzenia, hasło oraz numer ID do pokoju spotkań otrzymają Państwo na dzień przed szkoleniem.

Dla kogo

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów RPOWP 2014-2020.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenie na spotkanie

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. 

Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na górze strony ("Weź udział").

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: maria.widurska@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 944. Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Organizator

Instytucja Zarządzająca
Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Rozwoju Regionalnego
ul. Poleska 89
15-874 Białystok

Poleć innym: