Szkolenie online dotyczące nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych

14.09.2020

18.09.2020

Ze względu na wyczerpanie limitu miejsc, rejestracja na szkolenie została zakończona.

Informacja o spotkaniu

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu online, dotyczącym zmian w ustawie Prawo zamówień publicznych, które wejdą w życie 1 stycznia 2021 r. Szkolenie odbędzie się 28 września 2020 roku (poniedziałek) w godz. 9.00 – 14:00. Szkolenie poprowadzi trener Mirosław Ciołek z ramienia firmy Inkubator Przedsiębiorczości Inkubator Progress.

Program szkolenia (PDF 193 kB)

Szkolenie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS).

Aby szkolenie przebiegło sprawnie prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).

Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom prześlemy uczestnikom na dzień przed szkoleniem (do godz. 12:00). Jeżeli nie otrzymają Państwo wiadomości, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: maria.widurska@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 944.

Dla kogo

Szkolenie skierowane jest do wnioskodawców i beneficjentów RPOWP 2014 - 2020.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenie na spotkanie

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z danej instytucji. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. 

Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na górze strony ("Weź udział").

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: maria.widurska@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 944. Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Organizator

Instytucja Zarządzająca
Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Rozwoju Regionalnego
ul. Poleska 89
15-874 Białystok

Poleć innym: