Punkt Konsultacyjny w zakresie Zamówień Publicznych dla Beneficjentów RPOWP

Stosowanie procedur związanych z zamówieniami publicznymi czy bazą konkurencyjności przy realizacji projektów dofinansowanych z funduszy europejskich mogą czasem sprawiać problemy. Dlatego, by usprawnić realizację projektów i wdrażanie programu, Instytucja Zarządzająca RPOWP uruchomiła
1 marca 2018 Punkt Konsultacyjny w zakresie Zamówień Publicznych.

Punkt Konsultacyjny w zakresie Zamówień Publicznych zmienia formułę

Od marca 2019 r. po roku funkcjonowania, Punkt będzie działał w zmienionym zakresie. Beneficjenci i potencjalni Beneficjenci funduszy europejskich nadal będą mogli bezpłatnie uzyskać informacje na temat stosowania procedur związanych z zamówieniami publicznymi czy bazą konkurencyjności.

Nowa formuła będzie bardziej przyjazna dla Beneficjentów, ponieważ Punkt będzie udzielał informacji mailowych i telefonicznych w systemie ciągłym. Będzie też możliwość konsultacji osobistej po wcześniejszym umówieniu się. Dyżury konsultantów będą odbywać się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku w godzinach 10.00-12:00.

Dla kogo?

Z możliwości bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać zarówno Beneficjenci jak również potencjalni Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego i wszystkich którzy w obecnej perspektywie zobowiązani są do stosowania zasad PZP czy bazy konkurencyjności.

Jak skontaktować się z Punktem Konsultacyjnym?

Dyżury konsultantów będą odbywać się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku w godzinach 10.00-12:00, parter (pokój 1 i 2). Aby ustalić termin spotkania, należy zadzwonić na infolinię Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich pod nr: 8013 0 8013, podając zarys problemu.

Zapytania mailowe należy kierować na adres: konsultacjerpowp@wrotapodlasia.pl.

Infolinia: 8013 0 8013

Punkt świadczy usługi informacyjne i nie prowadzi doradztwa.

Należy też pamiętać, że Punkt Konsultacyjny nie wypełnia dokumentów, nie prowadzi postępowań i nie interpretuje zapisów ustaw i innych dokumentów.

Informacje udzielone przez konsultantów nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających i Pośredniczących programami operacyjnymi i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Konsultanci nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Dane kontaktowe Punktu Konsultacyjnego:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Białystok, ul. Poleska 89, parter
Telefon: 8013 0 8013
e-mail: konsultacjerpowp@wrotapodlasia.pl

Poleć innym: