Bezpłatne webinaria z funduszy europejskich

27.09.2022

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje dwa webinaria – dotyczące odnawialnych źródeł energii w firmach oraz możliwości zakładania własnej firmy z funduszami europejskimi.

Pierwsze spotkanie „Inwestycje ekoenergetyczne sposobem na obniżenie kosztów energii" odbędzie się 30 września 2022 r. o godz. 9.00. Będzie ono dotyczyło możliwości uzyskania wsparcia z funduszy europejskich na finansowanie projektów z zakresu poprawy efektowności energetycznej w firmach, w tym inwestycji w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE).

Drugie spotkanie „Wykorzystaj szansę na rozpoczęcie własnego biznesu z funduszami europejskimi” odbędzie się w piątek 7 października 2022 r. o godz. 9.00. Uczestnicy dowiedzą się, jakie mają możliwości dofinansowania zakładania działalności gospodarczej ze środków unijnych.

Warunkiem uczestnictwa w webinariach jest przesłanie wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.rpo.wrotapodlasia.pl

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie w formularzu organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Masz pytania? Zadzwoń na bezpłatną infolinię Punktu Informacyjnego FE w Białymstoku - tel. 801 308 013.

Poleć innym: