Dotacje na szkolenia dla przedsiębiorców

30.10.2020

Mikro-, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z całej Polski mogą otrzymać do 80 proc. dofinansowania z Funduszy Europejskich do szkoleń, które pomogą dostosować działalność tych firm do nowych warunków, wynikających z panującej pandemii. Wnioski należy złożyć do 30 listopada tego roku.

Wsparcie kierowane jest do przedsiębiorstw działających wyłącznie w branżach: finansowej, IT, motoryzacyjnej, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, odzysku materiałowego surowców, żywności wysokiej jakości, komunikacji marketingowej, telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa, gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji , chemicznej , przemysłu lotniczo-kosmicznego, handlu oraz usług rozwojowych.

Szkolenia są przypisane tematycznie do poszczególnych branż. Ich oferta jest bardzo szeroka i dotyczy na przykład: pracy zdalnej, zmiany modelu działania firmy, tworzenia rozwiązań chmurowych, administrowania sieciami, zabezpieczania baz danych, zarządzania produkcją w warunkach pandemii, rozwiązań w zakresie robotyzacji i automatyzacji, marketingu internetowego, bezpieczeństwa obsługi klienta i sprzedaży i wiele, wiele innych.

Szczegóły na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Poleć innym: