Konferencja „Rewitalizacja w województwie podlaskim – co osiągnęliśmy, co przed nami?”

28.05.2018

Zestawienie znaków Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna, Barwy Rzeczpospolitej Polskiej, Unia Europejska Fundusz Spójności

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego zapraszamy na konferencję „Rewitalizacja w województwie podlaskim – co osiągnęliśmy, co przed nami?”, która odbędzie się 7 czerwca 2018 r., w godz. 10:00 – 18:00 w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Białymstoku, przy ul. Węglowej 8 w Białymstoku.

Celem konferencji jest podsumowanie, trwającego ponad dwa lata, projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Podlaskiego i Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w ramach którego podlaskie gminy otrzymały wsparcie na przygotowanie i aktualizację programów rewitalizacji. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk oraz dyskusji na temat możliwości i kierunków rozwoju rewitalizacji w przyszłości.

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do przedstawicieli samorządów: gmin miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich naszego regionu, zaangażowanych w działania rewitalizacyjne. Wezmą w niej udział również przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz eksperci w tej dziedzinie. W ramach konferencji zaplanowane są też warsztaty dla pracowników odpowiedzialnych za wdrażanie programów rewitalizacji, które pokażą, że rewitalizacja to szansa na gospodarczy rozwój regionu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 1 czerwca 2018 roku, poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego na adres e-mail: rewitalizacja@wrotapodlasia.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na konferencję decyduje organizator.

Agenda konferencji (DOCX 243 kB)

Formularz zgłoszeniowy (DOCX 262 kB)

Poleć innym: